“А ви і далі вірте в казки про хлопця з народу”: політолог розповів, як Зеленський отоварюється в найдорожчому магазині

Президента України Володимира Зеленського зняли в магазині “Гудвайн”, який вважається одним з найбільш елітних і дорогих в Києві.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог Дмитро Корнійчук.

За його словами, для тих, хто не знає про існування цього магазину, він пояснює – в “Гудвайні” продаються дорогі лобстери, сири і хамон, і ціни рівні середньостатистичній пенсії в нашій країні.

За один похід в такий магазин середній чек може вийти на 10 тисяч гривень.

“Ні, Зеленський – мільйонер і може собі дозволити. Але це вам для розуміння того, наскільки реальний Голобородько далекий від простого народу. І наскільки Зе наплювати на цей бідний народ з його жебраками та проблемами”, – зазначає експерт.

Він підкреслив, що главі держави особливо плювати на народ, коли під час прес-конференції він говорить, що зарплата 6000 гривень – це нормально. Виходить, що цю нормальну зарплату він залишає під час походу в магазин, причому за один раз. Корнійчук підкреслює, що президент України живе абсолютно в іншому світі – світі багатих.

А українці, які за нього голосували, нехай і далі вірять в казки про хлопця з народу, який всім бідним буде робити добре.

Дмитрий Корнейчук

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.