Багато українців досі бачать в Зеленському “менше зло”, незважаючи на те, що його команда дійсно розчарувала громадян – думка

Відома українська журналістка Наталія Лебідь зазначила в статті, опублікованій на сайті телеканалу “112 Україна”, що команда Володимира Зеленського незважаючи на численні скандали за участю її представників, все ще користується досить високою підтримкою з боку українського суспільства. На думку журналістки, пояснюється це відразу декількома причинами.

Зокрема, Богдан Петренко стверджує, що багато українців досі бачать в Зеленському “менше зло”. За словами експерта, його команда, в тому числі, і депутати від “Слуги народу”, багато в чому розчарувала громадян. Однак більшість українців все одно вважають нинішню владу краще, в порівнянні з попередньою. Крім того, реальної альтернативи команді Зеленського сьогодні немає.

У свою чергу Вадим Карасьов нагадав, що українці самі вибрали цю владу. При цьому політолог додав, що люди, як правило, не дуже люблять визнавати свої помилки. Адже для них це не дуже комфортна ситуація. Разом з тим, люди ще й не бачать альтернативи Зеленському, оскільки не довіряють іншим політикам. Та й скандали за участю представників команди президента, носять більше політичний характер. Зрушення у ставленні до Зеленського почнуться тоді, коли це буде серйозно піднімати соціальну сферу.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.