Береза: Хочу повністю підтримати наймудріше рішення президента України Володимира Зеленського

Допис Борислава Берези. Пряма мова:

Хочу повністю підтримати наймудріше, логічне, геніальне і таке справедливе рішення президента України Володимира Зеленського призначити Тетяну Руденко членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Як відомо Тетяна Руденко є главою прес-служби студії “Квартал 95”. Вона також є сестрою народного депутата від “Слуги народу” і екс-менеджера з маркетингу “Кварталу 95” Ольги Руденко.

Вважаю що треба більше співробітників “Квартал 95” у владі. Шкода, що їх так мало. Чекаю коли на посаду голови Нацбанку України буде призначений касир цієї гідної організації. Або чоловіка головного бухгалтера “Кварталу 95” призначать в ГУР і зроблять тимчасово виконуючим обов’язки начальника Департаменту стратегічної розвідки, а главою Держкіно призначать директора комунального кінотеатру, в якому показували фільм за участю Зеленського. Ой, але ж останні два призначення Зеленський вже і так зробив.

На жаль змушений констатувати, що Зеленський так і залишився керівником “Кварталу 95”, а не керівником України. Інакше б він діяв інакше. Але мабуть по-іншому він не вміє. Він так і не виріс. І вже не виросте. Але впевнений, що ще кількох співробітників “Квартал 95” встигне прилаштувати. На деякий час…

Borislav Bereza

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.