Браво, пане президенте! Почути від відомих експертів, що реформи в Україні пpoвалилиcя, а слово Зеленського нічого не варте – це вагоме “досягнення” – політолог

Євген Булавка нагадав у своєму телеграм-каналі, що не так давно на сторінках видання The Washington Post з’явилася стаття, що реформи в Україні провалилися, а слово Володимира Зеленського нічого не варто. За словами політолога, в цьому випадку можна сказати тільки одне – браво, пане президенте!

Булавка з іронією додав, що отримати оцінку від таких експертів на сторінках відомого видання – це дійсно вагоме “досягнення” всього лише за рік з невеликим роботи на посаді глави держави. Не забули в цій статті і про труну, яку підкинули до будинку Якова Смолія вже після його відставки з посади глави Національного банку. Сюди слід додати і слова керівника групи слідчих Держбюро розслідувань Корецького, який розповів про тиcк у справах Порошенкa.

Зеленського вже неодноразово попереджали міжнародні партнери, фактично прямо заявляючи – він йде дорогою Януковича. Однак ключовим моментом тут все-таки слово нинішнього президента, яке, як виявилося, нічого не варто.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.