Чому досі не знайшлося посади для Євгенія Кошового? Невже Зеленський не розуміє, що через відсутність Кошового в апараті МЗС так просіла наша зовнішня політика? Адже саме міністра закордонних справ грав Кошовий – Гончаренко

Допис нардепа Олексія Гончаренка. Пряма мова автора:

Чому досі не знайшлося посади для Євгенія Кошового?  

Поки ви обговорювали призначення прессекретаря “Кварталу” в Нацраду з питань телебачення і радіомовлення, я задумався над цим питанням. 

Невже Зеленський не розуміє, що через відсутність Кошового в апараті МЗС так просіла наша зовнішня політика? Адже саме міністра закордонних справ грав Кошовий у серіалі, який ви всі добре знаєте. 

Невже Зеленський не розуміє, що поки Олександр Пікалов не займе пост міністра оборони, як в серіалі, порядку не буде? Допоки Олена Кравець не стане главою Нацбанку нам не бачити долару по 8-ім? Ви розумієте, Шефір, Баканов і Юзік просто не витягують за всіх!  

Очевидно, що до Зеленського нарешті дійшло в чому корінь проблем. В чому був основний прокол його кадрової політики. У владу за цей рік перевели ще не весь квартал!  

Допоки Євгеній Кошовий не займе те, що належить йому по праву, доти нам не дочекатися кінця “епохи бідності”.

Олексій Гончаренко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.