Давиденко до Зеленського: “ти чому язик в ср*ку засунув? Не ганьбися, запиши відео, одне для Лукашенка, друге – для білоруського народу”

Олексій Давиденко зазначив на своїй сторінці в “Фейсбук”, що весь той непотріб, який до влади привів Володимир Зеленський, весело вітає Олександра Лукашенка з перемогою на президентських виборах. При цьому бізнесмен додав, що у президента України хочеться запитати – а ти чому язик в ср*ку засунув?

Цікаво, де ті 80 відсотків білоруських виборців, які нібито проголосували за Лукашенка? Адже вони могли б просто вийти на вулиці, і голоси незадоволених результатами виборів ніхто навіть не почув би. Але насправді їх немає, і це просто обман.

Давиденко закликав Зеленського не ганьбити себе, і записати відео. Одне – для Лукашенка, із закликом зупинитися, поки ще не стало занадто пізно. Друге відео – для білоруського народу, зі словами підтримки та побажаннями домогтися справедливості. Сільський учитель Голобородько саме так би і зробив. Не потрібно мовчати, оскільки в ситуації, що склалася мовчання говорить голосніше за будь- які слова. Давиденко додав, що за рік правління Зеленський так і не зробив нічого доброго для своєї країни. Так може зараз він зробить щось хороше хоч для наших сусідів?

Алексей Давиденко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.