Діючі тарифи переглянуть до початку опалювального сезону! Кабмін зобов’язав підприємства теплопостачання знизити в діючих тарифах на тепло і гарячу воду витрати на придбання природного газу

Діючі тарифи переглянуть до початку опалювального сезону! 

Кабінет Міністрів України зобов’язав підприємства теплопостачання знизити в діючих тарифах на тепло і гарячу воду витрати на придбання природного газу. Відповідну постанову прийняли на засіданні уряду 10 червня. 

У відомстві відзначили, що вартість природного газу для підприємств теплопостачання в умовах функціонування ринку змінюється щомісяця. Під час минулого опалювального сезону ціна природного газу коливалася від 2 897 грн до 4 899 грн за тисячу кубів. 

“Тарифи необхідно переглянути до початку опалювального сезону, адже важливо визначити розмір витрат на придбання природного газу, оскільки він становить 80-85% у структурі тарифу. Для населення тарифи на тепло і гарячу воду зменшаться”, – зазначила заступник голови Мінрегіону Наталія Хоцянівська. 

Зміни, запропоновані постановою КМУ, дозволять підприємствам теплокомуненерго планувати витрати на придбання природного газу на рівні середньої ціни природного газу, що склалася за минулий опалювальний сезон. 

За матеріалами “Суспільне Око

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.