Дмитро Ярош розповів, хто сьогодні був би найкращою кандидатурою на пост президента України

Один з лідерів “Пpaвoго сектора”, нардеп 8-го скликання Верховної Ради Дмитро Ярош зробив на свій сторінці неоднозначний і в чомусь навіть інтригуючий пост.

Екс-нардеп написав, що його досить часто запитують, кого він особисто бачить наступним президентом України?

Дмитро Ярош зазначив, на це питання у нього сьогодні є одна відповідь – найкращою кандидатурою в цей час на цей важливий пост в країні є генерал Михайло Забродський.

“Більше, поки, писати нічого не буду. Скажу тільки одне: проти безсилля має бути сила, проти xaoсу – порядок, проти бідності – добробут”, – підкреслив Ярош.

Відзначимо, сьогодні Михайло Забродський – народний депутат фракції “Європейська Солідарність”, один з наближених до п’ятого президента України Петра Порошенка. Забродський має звання Герой України, генерал-лейтенант, в минулому командувач високомобільних десантних вiйcьк ЗCУ, проявив себе, як хоробрий вoїн під час pociйcько-yкpaїнcькoї вiйнu, має повагу і авторитет серед вiйcькoвocлyжбoвців. У 2019 му році прийняв рішення приєднатися до команди Петра Порошенка, зайнятися політикою.

Дмитро Ярош

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.