“Друзі! Давайте одразу і по справі” – Олена Кравець розповіла, чи збирається йти у мери Києва

Актриса “Кварталу 95” Олена Кравець зробила заяву про свої плани балотуватися на пост мера Києва. Вона прокоментувала чyтки, які з’явилися напередодні в ЗМІ.

Олена Кравець зробила заяву про те, що не має наміру брати участь у виборах мера Києва. Вона прокоментувала чутки, які з’явилися напередодні в зв’язку з публікацією соцопитувань по Києву, куди була включена її прізвище.

На своїй сторінці в соціальній мережі “Інстаграм” Кравець заявила, що політика їй не цікава, тому вона не збирається балотуватися на пост глави столиці і висувати свою кандидатуру в мери.

“Давайте відразу і по справі. Я нікуди не збираюся. Ні в які мери, міністри і ось це ось все. Політика мені не цікава. Крапка”, – зазначила вона.

Раніше представники преси почали публікувати дані про те, що команда президента Зеленського може висунути на посаду мера столиці актрису “Кварталу”.

У партії президента “Cлугa нapoду” планують провести праймеріз і вибрати найпопулярнішого політика, якого офіційно висунуть від політичної сили в мери Києва.

При цьому інформація викликала жваве обговорення в соціальних мережах, оскільки раніше команда глави держави вже кілька разів використовувала практику призначення на державні посади акторів і співробітників компанії “Квартал 95”.