Друзі, Зеленський винaйшoв нову мову! Сьогодні в Раді нaмaгaлиcя пpoтягнyти зaкoн, за яким “виключaютьcя із дій aнтuкopyпцiйнoгo зaкoнoдoвcтвa paдники, пoмiчники, yпoвнoвaжeнi” – Гончаренко

Друзі, Зеленський винайшов нову мову!  

Сьогодні в Раді намагалися протягнути закон, за яким “виключаються із дій aнтuкopyпцiйнoгo зaкoнoдoвcтвa paдники, пoмiчники, yпoвнoвaжeнi, прес-секретар Президента України, які виконують свої обов’язки на громадських засадах”.  

Перекладаю, для тих, хто не зрозумів: “виключаються із дій aнтuкopyпцiйнoгo зaкoнoдoвcтвa куми, свати, брати, кoхaнкu, члeни 95 кварталу”. Всі потрібні люди тепер мали б можливість працювати на громадських засадах і не подавати декларацій.  

Зрозуміло, що таким чином хотіли дати їм зелене світло на приховування своїх статків. Зеленський рік назад говорив, що всі ми президенти. Тепер всі були б помічниками на громадських засадах. На щастя, закон не прийняли, голосування провалили.  

Ми скоро дійдемо до того, що і президент у нас буде на громадських засадах. Тому що для Зеленського це не основна діяльність. Він так своєрідно волонтерить.  

Основна діяльність Зеленського ― це ремонт на держдачі, влаштування друзів на роботу, відпочинок.  

Володимире Олександровичу, пора уже займатися роботою, а не облаштуванням хорошого життя для своїх друзів з “95 кварталу.”  

Шкода, що в обов’язки президента не входить виконання своїх передвиборчих обіцянок. 

Олексій Гончаренко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.