Дуже цікаве опитування провели – “Найкращий прем’єр-міністр України за 29 років”. Опитали представників середнього класу. Так от… – блогер

Дуже цікаве опитування провело “Новое Время”. 

Вони опитали бізнесменів, економістів, топ-менеджерів, журналістів та інших представників середнього класу та інтеліґенції, на предмет “Найкращий Прем’єр-міністр України за 29 років, починаючи від Вітольда Фокіна – закінчуючи Денисом Шмигалем. 

Так от: на їхню думку, перша трійка виглядає наступним чином: 

1. Віктор Ющенко (1999-2001) 
2. Володимир Гройсман (2016-2019) 
3. Арсеній Яценюк (2014-2016) 

Всі ви знаєте, що Ющенка я вважаю найкращим президентом за всі роки з часів відновлення Незалежності, а тут він ще й найкращий Прем’єр-міністр. Ну так… От коли респонденти представляють середній клас та інтеліґенцію – і результати відповідні. От якби ж іще лише ми на вибори ходили… 

Єдине з чим не згоден – так це з другим місцем Гройсмана, я б на це місце поставив Юлію Тимошенко, з поправкою: ПЕРШУ каденцію Юлії Тимошенко. Якщо згадати рівень життя Українців у 2005-2006рр. – питання відпаде саме собою. Щодо Яценюка, то треба враховувати в ЯКІЙ ср.ці була Держава, коли він Прем’єром став, а він все ж витягнув. Єдине, що йому НІКОЛИ не пробачу так це “Європейський вал”, себто стіну на кордоні з РФ, на який наварили, яку розікрали, а в результаті замість валу у нас “кролячий тин”. 

Щодо трійки найгірших, то знову ж таки, враховуючи респондентів – очікуваний результат: 

1. НІколай Азаров 
2. Сєрґєй Арбузов 
3. Віктор Януковіч. 

За середній клас та інтеліґенцію в Україні я спокійний.

Назар Приходько

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.