Дивився вчора той сюжет про ресторан Тищенка і думав собі на тему: що ж вони будуть робити тепер? Думав, в чуваків є хоч трохи мозку. Але ні – блогер

Допис відомого українського блогера Masona Lemberga. Пряма мова:

Дивився вчора той сюжет про ресторан Тищенка, якому можна і думав собі на тему що ж вони будуть робити тепер? Як цей зашквар будуть нівелювати?

А це серйозна історія, зважаючи на те, що предмет хоче балотуватися на мера Києва і зважаючи на те, що люди 1,5 місяця сидять вдома, без грошей…

Думав, в чуваків є хоч трохи мозку і сьогодні ми побачимо як за Коляном бігають ті самі 17 міліціонерів, що бігали за плавцем і торжествєнно на камери складають адмінпротокол про порушення правил кapaнтинy, виписавши штраф 17000.
А Зелєнскій у відосику розказує про те, що всі рівні і ми караємо своїх бapиг і навіть вiдpyбyємо pyки свинарчукам.

Я чесно сподівався, що колективний мозок ОПи народить хоча б таке. Особливо на фоні того, що їх конкурент Кличко без вагань звільнив зама за меншу провину.

Про те, що це ніяка не адмінка, а чистий п.1 ст.325 ККУ я вже й не кажу, але худоба би тішилася і адмінкою. Бо ж Владімір Алєксандровічь чєстний, він своїх карає, нє жалєє.
Тим більше, що тих 17 000 для Коляна ніщо, судячи з того, шо чай там коштує 600 грн.

Але ні… Пройшов день….. і:

“У ресторані відбуваються особисті зустрічі. Це такий штаб, – “слуга народу” Тищенко пояснив, чому його заклад приймає ВІП-гостей, попри кapaнтин

“Слуги” народу принесли “нові правила” часів янека. Плювати на зaкoн, коли ти під паханом.

Причому риги, наскільки я пригадую, настільки цинічно це не робили, вони все рівно намагались сховатися.

Я не виключаю, що через 2 дні, вони на камери зроблять те, що я написав, але то вже пізно… Тим більше своє відношення до закону, до людей і до справедливості вони показали повною мірою.

Mason Lemberg

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.