Гончаренко: Сьогодні у ВР було створено об’єднання “За демократичну Білорусь”. Почну з частого питання: “а у нас що, своїх проблем немає?”

Сьогодні у ВР було створено об’єднання “За демократичну Білорусь”.

Почну з частого питання: “а у нас що, своїх проблем немає?”. Є. Дуже багато, і подекуди вони схожі на білоруські. Але, якщо в нас є свої проблеми, — це ж не означає, що ми не маємо допомагати іншим?

Ми апелюємо до Європи, прагнемо в Європу. Але коли справа доходить до того, що Європа — це не лише допомога нам, але й відповідальність за інших, ми іноді починаємо скромно мовчати. Настав час це припинити та брати на себе відповідальність.

А тепер — навіщо таке об’єднання?

Є дві цілі: тактична та стратегічна. Тактична — допомогти висвітлити події у Білорусі на президентських виборах для міжнародних організацій та наших країн-партнерів. Стратегічна — допомогти Білорусі повернутися на шлях європейської інтеграції.

Також хотів би звернутися до білорусів. Процитую Тараса Шевченка, якого переклав на білоруську видатний поет Янка Купала:

“Пахавайце ды ўставайце,
Кайданы парвіце”.

Украіна не кідае сваіх братоў у бядзе! Ваша краіна павінна быць свабоднай, дэмакратычнай, незалежнай і еўрапейскай! Мы дапаможам вам у гэтым!

Жыве Беларусь! Слава Україні!

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.