Яценюк з Кличком і Тягнибоком ходили і домовлялися з Януковичем. Але всім було байдуже про що. Бо Майдан стояв не за Тягнибока, а за власну гідність – блогер

В тому, що Тихановська зр*дила своїх прихильників немає нічого дивного. Політики і ті, кого занесло в політику, часто так роблять.

Нагадаю, що Революція Гідності в Україні почалася не за політиків, а за гідність. І саме тому нам вдалося. Бо просто нікому було зраджувати наш протест.

Яценюк з Кличком і Тягнибоком ходили на Банкову і домовлялися з Януковичем. Але всім було байдуже, про що вони домовлялися. Бо Майдан стояв не за Тягнибока, а за власну гідність. На холоді, а потім і під к*лями українців тримали не випадкові вожді, а власні цінності і переконання.

Зараз для білорусів стає питання вибору: за що ми стоїмо? Щоб змінити Батьку на Матьку, чи за цінності? Бо якщо перше, то можна розходитися, Батька вже все порішав.

Трагізм ситуації в тому, що все зайшло надто далеко і відіграти назад без наслідків не вдасться. Реакція буде лют*ю, а п*мста т*рана за свій стр*х – стр*шною. Для сотень і тисяч людей п*разка п*встання буде значити пересл*дування, еміграцію, тюрми і см*рть.

Підтримую вільну Білорусь!!

Сергій Марченко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.