Є підозра, що “слуги народу” взагалі не хочуть нічому вчитися, і вони опиняються в ситуації, коли керують тим, чого не розуміють – Головаха

Український психолог, соціолог та громадський діяч Євген Головаха заявив, спілкуючись з журналістами видання “День”, що коли до влади прийшла нова команда, а більшість в парламенті отримала партія “Слуга народу”, всі прекрасно розуміли – там, в основному, люди, у яких немає належного досвіду роботи.

Заступник директора Інституту соціології підкреслив – це дійсно проблема, причому, дуже серйозна.

Разом з тим багато хто розумів, що всередині команди Володимира Зеленського, так само як і всередині “Слуги народу”, немає єдності.

Там зібралися різні люди, з яких в кінцевому підсумку слід створити команду управлінців. Правда, при цьому всі сподівалися, що представники нової влади захочуть всьому навчитися. Однак зараз виникають серйозні підозри, що “слуги народу” взагалі не хочуть нічому вчитися. Тим часом ситуація для цих людей складається таким чином, що вони управляють тим, чого не розуміють.

У зв’язку з цим варто нагадати, що раніше нардеп від “Слуги народу” назвала Головаху “якимось Євгеном Івановичем” і “дідусем, які розповідають Дубілету, як правильно проводити перепис”. Богуцька також припустила, що ця людина навіть смартфоном не користується, а спілкується за допомогою “старого дискового телефону”.