Ігор Кондраюк: для мене українські артисти – заробітчани, які їздять в Росію виступати перед агресором – ніхто

Популярний український продюсер Ігор Кондратюк в інтерв’ю одному з телеканалів заявив, що він не може нормально ставитися до українських артистів-заробітчанам, які їздять в Росію і співають своїм пісні перед вб*вцею і агре*ором, називаючи це творчістю, яка поза політикою.

“Для мене всі ці українські артисти стають просто ніким, порожнім місцем. Вони всі про це знають, вони знають мою позицію, хоча жодному з них в обличчя я прямо про це не говорив”, – зазначив Ігор Кондратюк.

Він згадав, як на одному з концертів йому потрібно було вручити приз скандальній українській виконавиці MARUV, яка, як відомо, наплювавши на всі заборони і докори українців, вирушила на гастролі до Росії.

Так ось, згадує Кондратюк, він тоді поставив організаторів церемонії нагородження перед фактом, що він ні один з призів MARUV не вручить. Організатори тоді з розумінням поставилися до такої позиції. Ігор Кондратюк підкреслив, тому він розірвав всі ділові відносини з росіянами, бо навіть, розмовляючи про телебачення все одно розмова так чи інакше зведеться до політики.