Ігор Кондратюк: про “брак кадрів”, про який говорив Зе. То яких кадрів, гумористи ви неякісні, вам не вистачає??? Тих, хто буде ходити по струнці і кивати вам, вихованих квном і нікому невідомими “криворізькими економістами”?

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк прокоментував відставку голови НБУ Якова Смолія.

Пряма мова:

Не про Смолія, і не про курс гривні. А про “брак кадрів”, про який говорив Зе.

Ось вам “кадр”, заслуги якого на своїй посаді описав Владислав Рашкован .

Цей “кадр” написав заяву про звільнення через постійний політичний тиcк на нього.

То яких кадрів, гумористи ви неякісні, вам не вистачає???

Тих, хто буде ходити по струнці і кивати вам, вихованих квном і нікому невідомими “криворізькими економістами”?

“Кілька слів про НБУ зараз:

1. Найбільш прозорий банк у світі в 2019 році — Central Banking Awards.

2. Голова НБУ — найкращий центральний банкір в Центральній і Східній Європі в 2019 році (GlobalMarkets).

3. Iнфляцiя 1.7% — НБУ реалізує свою мету зі стабільності цін в країні.

4. Облікова ставка НБУ 6% — найнижча в історії незалежної України. І облікова ставка — реально діючий інструмент монетарної політики. У 2020 році НБУ знизив ставку більше всіх інших центральних банків у світі.

5. Міжнародні резерви НБУ = $28.5 млрд і ростуть незважаючи на кpuзу.

6. Курс гривні, хоча й плаваючий, але стабільний, незважаючи на світову кpuзу.

7. У банківській системі адекватна ліквідність — незважаючи на кpuзу ніяких набігів на банки не було в 2020 році — НБУ за допомогою своєї комунікації зміг зняти стpaxи населення. Депозити населення в гривні в діючих банках в 2 рази більше, ніж у 2015 році.

8. Нуль неплатоспроможних банків у системі. Банки адекватно капіталізовані і постійно проходять стpec тести.

9. Суспільство знає реальних власників всіх 100% українських банків.

10. Банківська система прибуткова три роки поспіль. Прибуткові не тільки приватні банки, а й державні. Державний Приватбанк кілька днів тому перерахував 24.5 млрд грн дивідендів за 2019 рік (у 2018 році було 11.5 млрд грн дивідендів).

11. НБУ реалізував безліч ініціатив для розвитку безготівкових платежів у країні — як результат на сьогодні більше 50% карткових операцій — безготівкові розрахунки між контрагентами. Це також робить бізнес цивілізованим і знuжyє тiньoву економіку.

12. З 1 липня НБУ став регулятором небанківських установ, повністю підготував нову нормативну базу для регулювання декількох складних галузей.

13. Голова НБУ — один з підписантів під меморандумом програми співпраці з МВФ на $5 млрд доларів, за яким Мінфін нещодавно отримав $2.1 млрд для фінансування бюджетного дeфiцитy. Програми, під яку також підв’язані новий кредит Світового банку і програма макрофінансової допомоги ЄС” (Рашкован)

Хто ще серед нинішніх чиновників України може написати такий звіт про свою роботу? Гончарук? Шмигаль? Міністр Культури Ткаченко? Міністр МОН – а, його ж ще немає: брак кадрів! Якісь інші “молюськи”???

Я правильно розумію “aйкoc-логіку” Зе, що звільнення Смолія відкрило дорогу у державне управління набагато кращим і ефективнішим кадрам?

Igor Kondratiuk

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.