Колони російських БТРів, танків і вертольотів йдуть до кордону з Україною, жителі Ростова б’ють на сполох

Росія до кордону з Україною висунула величезну колону військової техніки, серед якої ракетні комплекси і напівпричепи авто для перевезення військових.

Як стало відомо Діалог.UA, Росія до українського кордону направила вертольоти, бойові машини піхоти, броньовані автомобілі “Тигр”, ракетні комплекси, тентовані автомобілі для перевезення людей, так само помітна бойова авіація. Кадри показали на Youtube каналі DialogUA – Завжди online.

Територією Ростовської області в сторону кордону з Україною проїхали колони російської військової техніки. Кадри були зняті жителями Ростовської області недалеко від обласного центру, а також в околицях міста Зерноград.

Судячи з коментарів, люди, які зняли і розмістили в Мережі відео, приголомшені масштабністю переміщення військ. Кажуть, що по трасі в напрямку кордону з Україною переміщалися десятки одиниць бойової техніки, причому повністю укомплектовані.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.