Крісталіна Георгієва в розмові із Зеленським похвалила реформу Порошенко і нагадала про незалежність Нацбанку – Нусс

Директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва під час телефонної розмови з главою української держави Володимиром Зеленським вказала йому на успішну реформу банківської системи, проведену командою п’ятого президента Петра Порошенка.

Відразу ж після цієї розмови з Георгієвою, Зеленський поспішив поділитися “деталями”, але традиційно змовчав про те, що керівник МВФ відзначила ефективність реформ президента Порошенка, тонко натякнувши на їх безальтернативність і неприпустимість їх ревізій в інтересах нашої держави.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише політичний аналітик Павло Нусс.

Він зазначає, той фат, що Зеленський свідомо приховав згадку успішності реформ Порошенка під час розмови з Христиною Георгієвою, ще раз підтверджує його зaкoмплeкcoваність, політичну несвідомість і те, що він буквально тpaгiчно сприймає будь-які успіхи президента Порошенкa і його висококваліфікованої команди під час його каденції. Але всім розсудливим людям добре зрозуміло, що Порошенко був і залишається авторитетним керівником нашої держави, реформи якого продовжують викликати позитивні відгуки у міжнародних менеджерів.

Аналітик підкреслює, подальший успіх співпраці України і МВФ безпосередньо залежить від того, наскільки новий глава НБУ буде незалежним від президента і уряду. Директор-розпорядник МВФ говорить про це прямим текстом: “В інтересах України потрібно зберігати незалежність НБУ, і це також є вимогою в рамках діючої програми підтримки МВФ”.

Nuss Pavlo

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.