Люди, набрані в парламент президентом-коміком, неодмінно будуть смішити. Люди, які стоять за президентсько-парламентською комік-труппою, будуть рулити, – Ар’єв

Люди, набрані в парламент президентом-коміком, неодмінно будуть смішити. Люди, які стоять за президентсько-парламентською комік-труппою, будуть рулити. Один здаватиме позиції України Кремлю і танцюватиме під дудку путінської адміністрації, інший отримає мільярдні виплати і преференції для своїх авіа і нафтових компаній, феросплавних заводів та відсудить компенсації з пограбованих ним же банків. А може і сам банк.

Епоха мародерства і зради повертається під гучне гиготання над повноважними лицедіями в километровому президентському кортежі та з зеленими депутатськими значками. Ні, я зовсім не проти сміху, навпаки. Над Януковичем теж сміялися, до часу. Просто не можна забувати про те, що ховається за веселощами. Щоб потім знову не плакати.

Volodymyr Ariev

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.