На світлині – учителька математики Русанівського ліцею Києва Людмила Харченко. Вона – переможниця всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2021”

На світлині – учителька математики Русанівського ліцею Києва Людмила Харченко. Вона – переможниця всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2021”.

“Вчитель – це не професія і навіть не покликання. Це – стан душі”, – каже пані Людмила, яка вже 15 років працює з дітьми. Хоча насправді вона і не мріяла про школу. Але коли опинилася у ліцеї, зрозуміла, що їй подобається працювати з дітьми.

“Викладати математику у найкращомі навчальному закладі і неймовірно приємно, і неймовірно відповідально, а ще – натхненно і радісно, з любовю до премета і до учнів “, – говорить Людмила Харченко.

Передусім, на думку вчителя, важливо дітей навчити мислити критично, логічно і креативно, прагне до самовдосконалення. Плюс – вміти застосовувати отримані знання та вміння у житті.

“Я дуже радію, що кожного дня маю можливість відкривати разом з учнями щось нове, розвиватися разом з ними і зростати над собою”, – підкреслює переможниця конкурсу.