“Не всі в “Слузі народу” такі, як ви думаєте!”: Скaндaльний нардеп Брагар підтримав грошима прoрoсiйськoгo блогера Шарія

Автор публікації відомий український перекладач, дипломат, шоумен та блогер Дмитро Чекалкін. Пряма мова автора: 

“Скандальний нардеп зі “Слуги народу” фінансово підтримав Шарія 

Проросійський блогер-пропагандист Анатолій Шарій, лідер партії свого імені, оприлюднив скріншот банківського переказу, з якого випливає, що на його підтримку переказав 1000 грн. нардеп від “Слуги народу” Євгеній Брагар. 

При цьому Євгеній Брагар зазначив у коментарі до платежу: “Не всі в “Слузі народу” такі, як ви думаєте”. 

У свою чергу Анатолій Шарій прокоментував: “Я і сам це знаю. І реально обіймаю всіх нормальних “слуг народу”. Ви й самі знаєте, як я до вас ставлюся”. 

31 січня народний депутат Євгеній Брагар із “Слуги народу”під час телеефіру на каналі “112 Україна” запропонував пенсіонерці продати собаку, щоб оплатити послуги ЖКГ, на які не вистачає пенсії і субсидії. Це викликало скандал і масові кпини в соцмережах. 

25-річний заступник голови Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Брагар став відомий ще раніше, почавши активно захищати «інтереси рocійcькoмoвних». 

Брагар став на бік перевізника і водія в інцидент у автобусі, коли волонтерки Ярина Чорногуз та Анастасія Конфедерат, які поверталися з Луцька до Києва з пoхoрoну зaгиблoгo на Донбасі бiйця 10-ї гірсько-штурмової бригади ЗСУ Миколи Сорочука, вимагали вимкнути показ рoсійського сeріaлу та через незгоду водія і пасажирівбули змушені посеред траси вийти з автобуса. 

29 січня депутат Брагар звернувся в Нацполіцію через дії “дівчат нaцioнaліcтичнoгo спрямування”.Також він подав депутатський запит до перевізника, вимагаючи поновити водіїв на роботі. 

Євгеній Брагар – недавній студент і аспірант істфаку Київського національного університету, на виборах-2019 був членом “Зе-команди”, включений до виборчого списку партії “Слуга народу” під №76.”

Дмитро Чекалкін

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.