Ну що ж, друзі, останній бастіон пав! Епоха нових облич закінчилася. Вчора Давид Арахамія пояснив, що зараз у “зеленої” влади пішов тренд на управлінців з досвідом – Гончаренко

Епоха нових облич закінчилася. Вчора Давид Арахамія пояснив, що зараз у “зеленої” влади пішов тренд на управлінців з досвідом. Уже немає байок про “нові обличчя, вони розберуться” і так далі. В складних системах, в складних ситуаціях є потреба звертатися до досвідчених управлінців.  

Ну що ж, друзі, останній бастіон пав. 

В чому тоді принципова відмінність Зеленського і всієї його команди від “старих політиків”, про яку нам так сумлінно розповідали? Куди поділася зухвала самовпевненість дилетантів? 

Завели в країну в прірву і поставили на межі хаосу своєю бездарною політикою. Все за принципом “та нічого, ще навчаться”. А тепер розповідають, що потрібні управлінці з досвідом. 

Давиде і всі “слуги”, якщо кажете А, то кажіть і Б. Уже пройшов тренд на головне “нове обличчя” ― президента Зеленського. І на всю вашу братію. Не впорались, отримали від країни двійку і йдіть тепер туди, звідки прийшли. 

А професіонали і державники повернуться до влади і почнуть виправляти те, що ви тут натворили. Чим швидше, тим краще для країни.

Олексій Гончаренко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.