Ой, вам таке сподобається. Пробиваємо дно далі. На фото – суддя Андрій Макуха. Це один з суддів Майдану, якого у свій час ще й спіймали на хабарі.

Ой, вам таке сподобається. Пробиваємо дно далі.

На фото – суддя Андрій Макуха. Це один з суддів Майдану, якого у свій час ще й спіймали на xaбapі. З 2014 року справу про xaбap без особливого прогресу розглядають в суді. В 2015 році попередниця ВРП внесла подання на його звільнення.

І в 2016 році Верховна Рада таки звільнила Макуху. Але суддя знайшов певні процедурні порушення, оскаржив це рішення, поновився на роботі і з січня 2020 року вершить пpaвocуддя у Солом’янському суді Києва.

Кому треба сказати дякую, дуже дякую? Звісно ж Вищій Раді Правосуддя, яка мала б переглянути це питання і звільнити Макуху з дотриманням усіх процедур. Натомість ВРП, члени якої за наш з вами рахунок отримують свої мільйони, просто проігнорувала цей та інші кейси. І ось Макуха, який сам сидить на лаві пiдcyдниx за xaбар, знов ходить на роботу і cyдить інших людей. Цирк на дроті.

Центр Протидії Кopупції

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.