“Перемир’я завершено!”: Саудити почали доб*вати Росію на ринку нафти

Схоже, Російську Федерацію і далі чекатимуть великі неприємності на нафтовому ринку.

А все, що було раніше, здасться Кремлю тільки “квіточками”.

Як вдалося з’ясувати, Родіон Овсепьян, що є автором і ведучим підкасту TrendingToday, в своєму YouTube-каналі підкреслив, що перемир’я на фронті продажу і видобутку нафти між РФ і Саудівською Аравією завершено.

Згідно з його словами, вже з вересня місяця Саудівська Аравія в черговий раз буде продавати власну нафту європейським споживачам зі значними знижками. В результаті такого кроку саудитів Москва втратить значний ринок збуту одного з головних своїх експортних товарів.

За даними аналітика, компанія “Роснефть” в даний час вже відмовилася від 25 відсотків європейського ринку на користь Сполучених Штатів Америки. Дуже скоро частина цього ринку безперечно перейде до Саудівської Аравії. Крім того, також припиниться видобуток “чорного золота” на Сахаліні.

У такого роду сформованих важких економічних умовах бюджет Росії врятувати від майже крuтичної втрати дохідної частини не зможуть ніякі розпродажі облігацій федеральної позики, а також ніякі переоцінки акцій російського “Сбербанку”, на які так сильно сподівається Москва. За даними аналітика, в результаті виниклих на ринку “кульбітів” можна спостерігати досить нездорову ситуацію на Далекому Сході, де почався штучний дефіцит нафти і нафтопродуктів. Уже в самий найближчий час Російську Федерацію чекатимуть ще більш серйозні проблеми на ринку нафти.