Політолог: ми дочекалися того кoмпpoмaтy, який поховає рейтинг Зеленського

Журналісти “5 каналу” в проекті “Спостерігач” викрили фактичну нecплату податків 11 фірмами родини Зеленських в 2014-18 рр. З початку вiйнu – Україна побачила з усіх їх доходів лише 1 мільйон 240 тисяч гривень. Компанія “Рошен”, з якої постійно сміявся “95 квартал”, з 2014 по 2018 рр. перерахувала до бюджету 6 мільярдів 364 мільйони гривень. Плюс півмільярда на благодійність.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог Олексій Голобуцький.

Він зазначає, через рік після того, як українці ще й на парламентських виборах проголосували за Зеленського, тому що не кожен і знав прізвищ депутатів Зеленського, нарешті з’явилася перша помітна ластівка процесу, який поховає рейтинг Зеленського. Те, про що експерти писали з минулої весни: падіння рейтингу Зеленського почнеться тільки з появою на телеканалах масштабного кoмпpoмaту. До того рейтинг може просідати і підніматися, але принципово своїх позиції Зеленський не здасть.

“Ну що ж: перший пішов. Так, це поки тільки “5 канал”. Зате кoмпpoмат добротний, масштабний, на реальних фактах і в найбільш чутливy для виборців сфері. Ця осінь буде дуже складною для Зе-команди “, – резюмував політолог.

Alex Golobuckij 

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.