Портников: У Зеленського вибір – або продовжити шлях в ЄС і НАТО, або отримати народне пoвстaння

В своїй статті для “Радіо Свобода” публіцист і журналіст Віталій Портников пише, що отримання Україною членства в Програмі розширених можливостей НАТО – це без перебільшення величезне досягнення української влади, адже до такого визнання наша країна йшла дуже давно. 

Можна згадати, як ми пораділи за наших грузинських друзів, коли вони отримали членство в цій Програмі, але в душі була образа, що нам поки в Альянсі це право не надали. 

За його словами, крім того, що Україна ще на крок наблизилася до своєї мрії – членства в НАТО, країна ще й віддалилася від того, щоб знову бути поглиненою Росією. Можна собі уявити, що відчуває тепер президент Росії Володимир Путін. У його розумінні президент Зеленський зробив навіть більше для зближення з НАТО, ніж його попередник Порошенко. 
 
Портников вважає, що Зеленський ні в якому разі не повинен зупинятися на шляху до зближення з НАТО, заради того, щоб догодити Путіну. 

Хочеться вірити, що президент Зеленський усвідомлює, що тільки, перебуваючи в НАТО, ми можемо бути впевнені у своїй незалежності. Також Зеленський повинен розуміти, що вже давно є одна формула – або він продовжує рух на Захід в ЄС і НАТО, або отримує народне повстання і майбутнє, яке отримав Янукович.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.