Президент знову забув про свої повноваження, давши доручення розібратися з платіжкою пенсіонерки, яку засмутив його “слуга” – Таран

Відомий український політолог та блогер Сергій Таран в своєму блозі пише про те, що сталася справжня сенсація – президент дав доручення розібратися з платіжкою пенсіонерки, якої його “слуга” в прямому ефірі порадив продати собаку. Хочеться запитати, а президент взагалі розібрався з тим, чим він сам повинен займатися відповідно до Конституції, оскільки є підозри, що – ні.

Далі пряма мова:

Сенсація! Президент дав доручення розібратися з платіжкою пенсіонерки, якій його «слуга» порадив продати собаку. А президент взагалі розібрався з тим, чим він сам має займатись відповідно до Конституції?

Ми би дуже хотіли побачити доручення президента розібратися з тим, що Росія порушує взяті в Парижі під час мир “нормандського формату” зобов’язання і продовжує стріляти.

Нас би дуже потішило доручення МЗС посилити роботу щодо нових угод з ЄС у рамках Угоди про асоціацію. Як наприклад, – щодо угоди про митний союз. Або – угоди про інтеграцію України до Єдиного цифрового ринку ЄС.

І ми всі, звісно, чекаємо доручення президента самому собі нарешті фінансово прозвітувати про свою дивну поїздку в Султанат Оман.

Але ж ні – наступне доручення Зеленського буде, певно, про урочисту зустріч ранньої весни.

Sergiy Taran

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.