“Продаються “Слуги народу”. Особливої породи. Без мізків”: Тимошенко “виставила на продаж” політичну силу Зеленського

Юлія Тимошенко розмістила на своїй сторінці в “Facebook” іронічний пост, в якому “виставила на продаж” політичну силу Володимира Зеленського.

Лідер “Батьківщини” – кожен раз, коли їй здавалося, що “слуги народу” вже досягли дна, вони відкривали тут нові горизонти.

Тимошенко нагадала, що чергове дно пробив Євген Брагар, депутат від партії “Слуга народу”, який порадив пенсіонерці, у якої пенсії не вистачає для оплати комунальних послуг, продати собаку, щоб розрахуватися по комуналці. Це просто сором і ганьба.

У зв’язку з цим Тимошенко додала, що теж хотіла б дати оголошення про продаж.

Продаються “слуги народу”. Особливої породи. Без совісті і мізків. При цьому лідер “Батьківщини” додала, що продаються “слуги народу” оптом, і за символічною ціною.

За словами політика, виручених від продажу коштів, звичайно ж, не вистачить для того, щоб Україна змогла розплатитися за зовнішніми боргами. Разом з тим, це допоможе позбавити Україну від Зе-цинізму і Зе-некомпетентності.

Юлія Тимошенко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.