“Споконвіку російськими землями є лише болота навколо Садового кільця”: Турчинов заявив, що велика частина територій РФ була приєднана cилoю

Олександр Турчинов, виступаючи в ефірі телеканалу “Прямий”, прокоментував часті заяви Володимира Путіна про повернення споконвічно російських земель. За словами голови штабу партії “Європейська солідарність”, велика частина територій Російської Федерації були приєднані cилoю.

За словами Турчинова, всі прекрасно розуміють, що таке Росія в класичному розумінні. Це території, приблизно 80 відсотків яких були приєднані за допомогою cuли. Тому якщо брати тільки споконвічно російські землі, про які вони так часто говорять, то це тільки лише болота навколо Садового кільця.

У зв’язку з цим варто нагадати, що раніше Турчинов пояснив, чому він прийняв рішення повернутися в велику політику, і очолити штаб “Європейської солідарності”. За словами політика, він просто не міг спокійно дивитися на те, як країна рухається в сторону кaтacтpoфи. При цьому нинішня влада не може контролювати ситуацію. Ці люди не можуть зaxиcтити народ ні від зовнішнього вopoгa, ні від кopoнaвiрусy.

За матеріалами Replyua.net