Ситуація може швидко змінитися. І з не зовсім зручних крісел Верховної Ради можна опинитися ближче до людей – Разумков.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков на погоджувальній раді, 3 лютого прокоментував заяву нардепа від партії “Слуга народу” Євгенія Брагара, який порадив пенсіонерці продати собаку, щоб заплатити за газ і дав пораду народним обранцям.

Далі пряма мова:

“Я хотів би звернутися до всіх народних депутатів – іноді потрібно, м’яко кажучи, уважніше ставитися до того, що ми говоримо. Не тільки під час етерів, а й під час нашої роботи і спілкування з людьми. Я розумію, що ми можемо робити помилки, так як і всі інші, але відповідальність, яка лежить на народних депутатах, більша, ніж на інших.

Не треба забувати, і минулі вибори показали це, що ситуація може дуже швидко змінитися. І з не зовсім зручних крісел Верховної Ради України можна опинитися ближче до людей. Я дуже рекомендую всім частіше спілкуватися з людьми, чути проблеми, якщо є можливість – допомагати їх вирішувати.

Ми все це говорили під час виборчої кампанії, однак деякі з нас забули про це, коли стали народними депутатами – залишатися людьми. Значок, мандат, посада народного депутата – це не привілеї, це відповідальність.”