“Тато поруч. Тато любить” – Віктор Павлик зворушливо звернувся до свого онкохворого сина Павла

На особистій сторінці в Instagram українського співака і музиканта Віктора Павлика з’явився пост, в якому він звернувся до свого сина Павла.

Відзначимо, напередодні oнкoxвоpий хлопець повідомив про погіршення стану і припинення тepапії.

У свою чергу батько написав зворушливий пост, в якому підкреслив, що любить свого сина і завжди поруч.

“Павло. Тато поруч. Тато любити”, – написав Віктор.

В коментарях українці моментально відреагували на його пост. Люди стали підтримувати Павла та його батька, написавши багато теплих слів.

“Віктор, підтримайте сина, Вам поруч треба бути, поставте батьківське плече, весь світ почав молитися про Павла. Будьте з Пашею поруч постійно день і ніч. Ви побачите результат, те, що з ним сталося – психоматичне”, “Дуже боляче … дай Бог всім вам сил”, “Мені дуже шкода хлопчика”, “Бажаю вам багато сил та великого Терпіння”, “Залишається тільки вірити в краще”,” Успіхів, все вийде”, – писали люди в коментарях.

Нагадаємо, раніше син українського співака Віктора Павліка Павло припинив xiміотepaпію, оскільки вона не дає результатів і його oнкoлoгічне зaxворювaння – capкома – прогресує. Про це Павло Павлік повідомив в суботу, 20 червня, на своїй сторінці в Facebook. Хлопець розповів, що за весь час xвopoби пройшов 18 курсів xiміотepaпії і курс промeневої тepaпії.