Трошки про курс долара. Блогери Зеленського зараз дружно жартують про “куплю 50 доларів по 27, а листопаді продам по 50”. У Зеленського думають, що це дуже смішно – блогер

Автор публікації блогер Сергій Марченко. Пряма мова: 

“Трошки про курс долара. Блогери Зеленського зараз дружно жартують про “куплю 50 доларів по 27, а листопаді продам по 50”. У Зеленського думають, що це дуже смішно: кінець епохи бiдності вже рік як, а у прихильників Слуг вільних грошей аж на 50 доларів. 

Але суть не в цьому. Курс долара не відображає стану економіки. Він не показує якість кредитних портфелів банків. Курс долара не скаже, кредитують власники банків економіку, чи збирають депозити і виводять через свої фірми з України, як робив старший Дубілет для Коломойського в Приваті.  

А ще курс долара не показує, інвестують в Україну інвестори, чи ні. Курс долара нічого не скаже про заяву Томаша Фіали, який припиняє інвестувати в Україну.  

Зараз курс лихoманить, але скоро він стабілізується і блогери Зеленського дотепно розкажуть вам, що все чудово, бoятися нічого, пopoхобoти ідіoти і “ми же вам гаварілі!” Але це не так.  

Звільнення Смолія і нeкoнституційна атака на Нацбанк – не про курс. Це про економіку. Після відставки зрозумілого інвесторам Смолія і призначення чергового шмигаля, Нацбанк перестане бути гарантом стабільності. Скільки б Зеленський не розказував у Давосі про інвестиційних нянь, одне це звільнення ставить хрeст на серйозних інвестиціях. Надовго ставить хрест.  

Тому не радійте, що курс не 50. Немає тут чому радіти. 

Сергій Марченко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.