Цікаво, а сьогодні буде чергове вибачення від керівництва зе- слуг , щось на кшталт: “Звертаємося до зе-депутатів : не вмієте писати в фб- не пишіть, не ображайте знаних науковців”, – Геращенко

Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook прокоментувала висловлювання нардепки від “Слуги народу” Єлизавети Богуцької, яка назвала “дідусем із позаминулого століття” соціолога Євгена Головаху.

Далі пряма мова:

Цікаво, а сьогодні буде чергове вибачення від керівництва зе- слуг , щось на кшталт: “Звертаємося до зе-депутатів : не вмієте писати в фб- не пишіть, не ображайте знаних науковців і людей різних вікових категорій . Краще зосередьтеся на законодавчій роботі”.

Хоч, як на мене, нехай краще бродять по ток – шоу і строчать в соцмережах, але тільки не пишуть закони.

Бо вже такого понаписували і понаголосовували за ці місяці в турборежимі, що країна ще довго відчуватиме це на собі. В популістському угарі вони навть не розуміють, як їх дії можуть ображати чи ранити, руйнувати і нівечити людські долі.

Так буває, коли до влади приходять невігласи, інфантили, популісти і безвідповідальні самозакохані особи.

Iryna Gerashchenko

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.