Цирк зі зменшенням нардепів до 300 – це чергова справо узурпувати владу та ще більше зцементувати вплив олігархів. Чим менше депутатів – тим більше контролю олігархів, – блогер

Відомий український блогер Андрій Смолій на своїй сторінці у Facebook прокоментував сьогоднішнє рішення Верховної Ради України щодо зменшення конституційного складу Верховної Ради України та закріплення пропорційної виборчої системи.

Далі пряма мова:

Таку “Верховну Раду” можна скорочувати до одного народного депутата. Наприклад, Брагара. І перенести її до Офісу президента.

А “какая разніца”?

Можна ще поставити одну зелену кнопку. І все. Навіщо зайве?

Цирк зі зменшенням нардепів до 300 – це чергова справо узурпувати владу та ще більше зцементувати вплив олігархів. Чим менше депутатів – тим більше контролю олігархів. В Україні зникає парламентаризм. Його намагаються вичавити не лише на певний період, але і на довгі роки. Щоб духу демократії в Україні не було.
Це чисто кремлівсько-олігархічний сценарій. Кращого й не придумаєш для знецінення парламенту в Україні.

Андрій Смолій

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.