Уколов: Яка кар’єра! В 2012 році підробляв у масовці, як “обманутий” інвестор соціального житла, а в 2019 році на посаді Прем’єра

Відомий український блогер на своїй сторінці у Facebook опублікував відео на якому чинний прем’єр-міністр України Олексій Гончарук активно брав участь у різних мітингах.

“Яка кар’єра! В 2012 році підробляв у масовці, як “обманутий” інвестор соціального житла, а в 2019 році на посаді Прем’єра міркує про макроекономіку. Розповідає про теплу зиму, як причину падіння ВВП.
І це також відповідальність Володимира Зеленського до якого тільки одне питання – де він такого прем’єра нарив?”, – пише блогер.

На ролику Гончарук виступає як учасник акції протесту ошуканих інвесторів новобудов. Запис датовано 5 червня 2012 року. Стоячи під стінами Адміністрації президента, чинний прем’єр скандував: “Поверніть наше житло!” – і скаржився на те, що президент Віктор Янукович ігнорує звернення 300 тисяч українських сімей, які стали заручниками недобросовісних забудовників.

Віктор Уколов

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.