В Україні завжди були проблеми з елітою. Але такої некомпетентної влади як зараз, у нас ще не було, – Матвієнко

Громадська активістка, керівниця Лабораторії законодавчих ініціатив Світлана Матвієнко в інтерв’ю журналістам видання ZN.UA, зазначила, що їй складно сказати, від чого українське суспільство прививались в період президентства Петра Порошенка, оскільки перемога Петра Олексійовича на виборах в 2014 році вийшла досить емоційною і спонтанною.

При цьому керівник Лабораторії законодавчих ініціатив додала, що в період президентства Володимира Зеленського українське суспільство прививається від некомпетентності.

На думку Матвієнко, зараз це вже очевидно. В Україні завжди були проблеми з елітами – з їх моральністю, цінностями, і так далі. Однак такої некомпетентної влади, як зараз, у нас ще не було. Некомпетентність представників сьогоднішньої влади просто кричуща. Причому, складно сказати, з чим саме це пов’язано.

Адже в команді Зеленського є досить багато здібних і дійсно талановитих людей, що мають хорошу освіту і власне бачення. Однак їх, судячи з усього, просто недостатньо. Крім того, проблема може бути і в тому, що оточив себе президент не найкращими людьми. Це, до речі, відноситься і до глави уряду Олексію Гончаруку.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.