Вечір перестає бути томним. Годину тому президент України вирішив шантажувати Сполучені Штати Америки – блогер

Автор допису відомий український блогер Сергій Марченко.

Пряма мова:

Вечір перестає бути томним. Годину тому президент України вирішив шантажувати Сполучені Штати Америки.

Якщо перевести дипломатичне мурчання спічрайтера Зеленського на нормальну мову, виходить приблизно так: Якщо ви не визнаєте нашого з Коломойським суверенного права красти з бюджету, ми зіллємо чергову порцію плівок ФСБшника Деркача і ввалимо по ваших виборах.

Можна було б радіти, що в нас з’явилася влада, яка не боїться відстоювати інтереси України у суперечках із найсильнішими країнами світу, якби не два “але”.

Перше – грабунок бюджету Коломойським це не інтереси України. Це інтереси Коломойського, Зеленського, Дубінського, Бужанського і всіх інших, кому там прилипає по харчовій цепочці.

Друге “але” стосується сміливості. Сміливість – це бачити шлях до перемоги і йти ним, незважаючи ні на що. В нашому випадку більше підходить варіант “скудоуміє і отвага”. Бо виграшних варіантів тут тупо нема. Є Штати – країна, яка може накласти санкції і Коломойського із Зеленським будуть ганяти по всьому світу. І є президент України, пік кар’єри якого прийшовся на гру членом на роялі. Величині просто неспівставні.

Serhii Marchenko

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.