Відео. Тихановська – про виїзд з Білорусі: “Діти – найважливіше в житті. Не дай Бог опинитися перед таким вибором, перед яким опинилася я”

Головна конкурентка Олександра Лукашенка на виборах президента Білорусі Світлана Тихановська заявила, що виїхала з Білорусі до Литви заради своїх дітей.

Відповідне відеозверненя опублікували у YouTube.

Пряма мова:

“Ви знаєте, я думала, що вся ця кампанія мене дуже сильно загартувала і надала мені стільки сил, що я витримаю все.

Але, напевно, я так і залишилася тією слабкою жінкою, якою була спочатку. Я прийняла дуже важке для себе рішення. Це рішення я прийняла абсолютно самостійно: ні друзі, ні рідні, ні штаб, ні Сергій жодним чином на нього просто не могли вплинути.

І я знаю, що багато хто мене зрозуміють, багато хто мене засудять, а багато і зненавидять. Але, знаєте, не дай Бог опинитися перед таким вибором, перед яким опинилася я.

Тому, люди, бережіть себе, будь ласка – жодне життя не варте того, що зараз відбувається. Діти – це найважливіше, що є в нашому житті ” – зазанчила Тихановська.

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.