“Втратили мільярди гривень”: Філатов озвучив втрати Дніпра за рік правління “зеленої” влади

Мер Дніпра Борис Філатов повідомив в етері телеканалу “Прямий”, що за рік правління “зеленої” влади міський бюджет Дніпра втратив 3 мільярди гривень.

За словами мера Дніпра, якщо бути більш точним, то через нинішню владу міська скарбниця втратила 2,5 мільярда гривень, а ще 500 мільйонів забрала еп*д*мія кор*нав*русу.

Філатов додав, що ці півмільярда місто планувало витратити на дороги, проте гроші забрала центральна влада в фонд боротьби з кор*нав*русом.

Разом з тим мер Дніпра прогнозує нищівну поразку “слуг народу” на майбутніх місцевих виборах.

Соціологічні опитування зараз показують, що правлячу політичну силу сьогодні не готові підтримувати 53 відсотки опитаних. Ці люди будуть голосувати або за місцеві партії, або за інші політичні сили.

Втім, монобольшінство і сама прекрасно розуміє, що їхній результат на місцевих виборах буде просто катастрофічним. Тим часом така поразка фактично стане делегітимізацією “Слуги народу”.

Втім, влада зараз досить специфічно реагує на ситуацію, що склалася, використовуючи як медіаресурс одного з олігархів для поливання брудом органів місцевого самоврядування, так і кримінальні провадження.