Запам’ятайте цей день. Сьогодні нарешті Президент визнав, що “Велике Будівництво Зеленського” насправді доБудівництво за наші гроші – Омелян

Запам’ятайте цей день.

Сьогодні нарешті Президент визнав, що “Велике Будівництво Зеленського” насправді доБудівництво на наші гроші.

“Все життя будете їздити по нормальних дорогах і скажете, що їх хтось будував, а добудувала наша команда”, – наголосив з відчутним роздратуванням Президент України Володимир Зеленський під час прес-брифінгу в Харківській області.

В принципі, з таким формулюванням я теж згоден. Звісно, було би приємніше, якби Президент щиро казав: “Порошенко збудував, а я закінчив”, але хай хоч “хтось”, а не “28 років нічого не робили”.

Роздратування пана Президента було очевидне, бо запитання регіонального журналіста було просте: “Чи відомо Вам, що з 15 об’єктів “Великого Будівництва” – 13 були готові на 95% ще в минулому році?”.

Рівень регіональних ЗМІ мене відверто тішить. Гострі запитання про Гео Лероса і кopyпцію Зеленського, відсутність коштів в фонді по боротьбі з кopoнaвipyсом, провал з протидією нeзaкoнній вирубці лісу і т.д.

Ау, де Ви наші національні флагмани-правдолюби?!

Кожен наступний візит Зеленському вдаватиметься все важче. Одна річ, прилетіти вперше, наобіцяти сім коробів гречаної вовни, а зовсім інше – прилетіти вдруге чи втретє і тебе питають: а де це все?!

І, суто риторичне запитання: Володимире Олександровичу, Ви коли повідомляєте, що прилетіли на гелікоптері: Ви себе уявляєте тим самим чарівником чи просто хизуєтеся? Або, як любив робити Ваш кумир Віктор Федерович, блатуєте?

До речі, треба Вам щось з лексикою і манерами придумати, бо зриваєтеся на стиль “двopoвого пацана”, якого піймали на кpaдiжці яблук чи фари з автомобіля.Та й ніс я би так часто і характерно не смикав пальцями – палитеся…

Volodymyr Omelyan