Зеленський про зустріч з Порошенком: “З ним не можна домовлятися, він не мій президент”

Володимир Зеленський зізнався, що Петро Порошенко вже після президентських виборів кілька разів пропонував зустрітися, однак гарант не бачив сенсу в цьому і вважав, що це не принесе ніяких результатів.

Пізніше Порошенко кілька разів пропонував Зеленському зустріч, і лише коли сам прийшов до чинного президента, той погодився.

Про це Володимир Зеленський розповів у інтерв’ю “Українській правді“.

Так, Зеленський відзначає, що йому колишні друзі і вороги Петра Порошенка заявляли, що з ним не можна домовлятися. Також таку думку про п’ятого президента висловили і колишні глави України.

Зеленський запевнив, що Порошенко не його президент, хоч він за нього і голосував у 2014 році. Глава держави зазначив, що до виборів проти нього і його сім’ї використовувалися брудні технології, про нapкoмaнiв та інше, а таке складно забути.

Глава країни зазначив, що під час зустрічі з Порошенком поводився дипломатично і уважно вислухав всі його пропозиції. При цьому він уже знав, що сам Порошенко і його команда до цього налаштовували світове співтовариство проти нього.

Зеленський запевнив, нібито Порошенко досі вважає себе президентом і впевнений, що зробив для країни більше всіх. При цьому глава держави підкреслив, що Порошенко буде сидіти, якщо буде за що і це офіційно доведе прокуратура і винесе вирок суд.

Дивіться відео з 30 хвилини: