Звернули увагу на кількість бордів про “будівництво доріг Зеленським”. Біля кожної одиниці техніки – встановлено ось такий борд “спасібо дорогому Лєонідуіллічу, ой, Володимиролександровичу” – Геращенко

Допис нардепки від партії “ЄС” Ірини Геращенко. Пряма мова авторки: 

“Відвідуючи всі регіони України, наша команда звернула увагу на аномальну кількість бордів про “будівництво доріг Зеленським” на кожній трасі. 

Біля кожної одиниці робочої техніки – встановлено ось такий борд “спасібо дорогому Лєонідуіллічу, ой, Володимиролександровичу”. Ми направили запит керівництву Укравтодору і уряду з конкретними питаннями- скільки подібних бордів встановлено по країні, скільки це коштує, яка мета цього маaрнoтрaтствa і за чий рахунок бенкет. 

Сьогодні фракція отримала відповідь, де керівництво Укравтодору перераховує статті з видатків бюджету на реконструкцію доріг. Цифри ми знаємо, наша команда ці ремонтні роботи розпочала, бюджет ми читали. 

Але відповіді на наші питання- про кількість бордів , їх вартість і за чий рахунок ми не отримали. Тому сьогодні “Європейська Солідарність” направляє повторний запит до Укравтодору і пана Кубракова. Про БОРДИ. Скільки? За скільки? Хто платить?”

Ірина Геращенко

Нагадуємо! Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.